Yeni İsim, Yeni Yer ve Geniş Kadro

19 Mart 2018 1.079 views 0

On yıldan bu yana bölge insanına şifa dağıtan Özel TT Tıp Merkezi yeni yer, yeni isim, genişletilmiş kadro, değişim ve dönüşümüyle Özel İskenderun Medipark Tıp Merkezi adı atlında, 2018 Mart ayından itibaren hastalarını konforlu bir ortamda kabul edecek.

 

Özel İskenderun Medipark Tıp Merkezi Yönetim Kurulu Başkanı uzman Dr. Tansel Terzi, 2007 yılında TT Nöroloji Merkezi olarak başladıkları sağlık hizmet sunuculuğuna onuncu yılında Özel MEDİPARK TIP MERKEZİ olarak devam etme kararı aldıklarını açıkladı.

 

İskenderun’daki önemli bir sağlık hizmeti ihtiyacını tüm branşlarda karşılamayı hedeflediklerini belirten Yönetim Kurulu Başkanı Tansel Terzi, şirketin ortaklık yapısının yeni faaliyete başlayacak merkezlerinde çalışabilecek,  bölgede tanınmış hekimler ve sağlık profesyonellerince oluşturulduğunu söyledi.

 

Şirketlerinin dinamik yapısını güçlendirdiklerinin altını çizen Tansel Terzi “Merkezimizin hekimlerden ve sağlıkçılardan oluşturulan ortaklık yapısı kurumumuzun sadece kar amacı güden bir kuruluş olmasını engellemekte ve böylelikle hizmete odaklanmamızı kolaylaştırmaktadır” dedi.

 

Özel İskenderun Medipark Tıp Merkezi’nde şehrin günlük sağlık hizmetinin önemli bir kısmına hitap edebilecek kapasitede, son teknolojik olanaklardan yararlanarak hastalarına en iyi sağlık hizmetini sunulacağını vurgulayan Tansel Terzi “Hedefimiz genç ve dinamik, yeniliklere açık, bilimsel çalışmaları izlemeyi mesleğinin bir gereği olarak gören her branşta hekimlerimizle bölgemize hizmet sunmaktır. Dolayısıyla kadromuzda yer alan hekim ve diğer sağlık çalışanlarının yeniliklere açık ve bilimsel standartları takip eden kişilerden oluşması temel ilkelerimizdendir” diye konuştu.

 

Hastalara ulaşılabilir fiyatlarla sağlık hizmetini sunabilmeyi de ilke edindiklerinin altını çizen Tansel Terzi “Acil hizmetlerinin öneminin farkında olarak özellikle Acil hekim kadromuzu ve hemşirelerimizi Acil Servis hizmetlerinde daha duyarlı ve dinamik bir ekip olarak planlıyoruz. Bu bağlamda özellikle Acil Servis Hizmet kalitesinin de yüksek olması temel önceliklerimiz arasındadır. Yeni yerimizde faaliyetimize 2018 Mart ayında başlatmayı planlamaktayız. Özel İskenderun Medipark Tıp Merkezi 3300 metrekare alanda ve 10 katlı binada hizmet verecek. Ameliyat salonları, doğumhane, tüm görüntüleme cihazları, donanımlı laboratuvar hizmeti ile birlikte uzman uyku hekimleri sorumluluğunda uyku hastalarına yönelik uyku odaları, plastik cerrahi uzmanı sorumluluğunda güzellik ve estetik birimi ile birlikte diğer tüm alanlarda da alanında uzman ve tanınmış hekimleriyle İskenderun halkına sağlık hizmeti sunacağız” şeklinde konuştu.

BENZER KONULAR
YORUM YAZ