Yelken Plus Lezzet Kapılarını Müşterilerine Açtı

24 Temmuz 2018 218 views 0

Metin Ceritbinmez ve Ali Yıldız’ın ortak yatırımıyla Selim Yıldız’ın işletmeciği ve Ayhan Işık’ın müdürlüğünde hizmete giren Yelken Plus Balık ve Et Lokantası, düzenlenen törenle damak tadına önem verenlere lezzet kapılarını açtı.

 

İskenderun-Arsuz karayolu üzeri, Büyükdere (Pirinçlik) mevkiinde geniş, ferah ve modern bir çizgide iç dekor edilen, Balık ve et konseptiyle yola çıkan Yelken Plus Restoran’ın açılışına Kaymakam Musa Sarı, Belediye Başkanı Nazım Culha ile kalabalık davetli topluluğu katıldı.

 

İşletmecileri tebrik ederek bölge halkına yakışır, böylesi nezih bir restoranın açılışında bulunmaktan dolayı duyduğu memnuniyeti dile getiren Belediye Başkanı Culha, açılan her yeni işyerinin gelişmekte olan Arsuz’u sosyo-ekonomik açıdan hareketlendirdiğini söyledi.

 

Arsuz Kaymakamı Musa Sarı da hizmet veren ve istihdam yaratan işletmelerin yanında olduklarını, ilçenin her geçen gün yatırımlarla büyümeye devam edeceğini vurgulayarak ayrıca bölge ekonomisine katkıda bulunmalarından dolayı işletmecileri tebrik etti.

 

Kaymakamı Sarı, Belediye Başkanı Culha, Emniyet Müdürü Halil Karabacak, Belediye Başkan Yardımcısı Ali Yavuz, İskenderun Belediyesi Zabıta Müdürü Bekir Aksoy, İSTUDER Başkanı Sabahattin Uygun ve işletmecilerin yanı sıra kalabalık davetlilerin katılımıyla açılış kurdelesi kesildi. Açılışın gerçekleştirilmesinin ardından Yelken Plus Restoran, işletmeciler tarafından misafirlere tanıtıldı, ikramlarda bulunuldu.

 

Yelken Plus Restoran yeni lezzetler eşliğinde damakları fethedecek menüleriyle, yöresel lezzetleri de gözler önüne seriyor. Şık dekorasyonu ve leziz Akdeniz mutfağı ile farklılığını hissettirmeyin hedefleyen işletme, tecrübeli şeflerin hazırladığı yenilikçi lezzetlerle dikkat çekmek istiyor. Yelken Plus Restoran, balık ve et mutfağıyla farklı tatların eklendiği özgün ve lezzetli menüsüyle ön plana çıkmayı hedefliyor.

BENZER KONULAR
YORUM YAZ