“Yaşam Alanlarını Şekillendiriyoruz”

13 Haziran 2018 291 views 0

Sun Tekstil’in bayiliğini üstlendiği ve Akdeniz Bölgesi’nin en büyük mağazası özelliğini taşıyan Enza Home Beeding,  zengin ürün çeşitliliğiyle insanların yaşam alanlarına şekil veriyor.

 

Mağaza Müdürü Aybike Mursaloğlu Özkan, Türkiye’nin önde gelen markalarından Yataş Grup ile kurdukları ortaklıkla bölge insanının ihtiyaçlarını kent dışından karşılama zahmetinden kurtulduğunu, geniş ürün yelpazesiyle de kısa sürede karşılık aldıklarını söyledi.

 

Enza Home Beeding İskenderun Mağaza Müdürü Aybike Mursaloğlu Özkan, Yataş’ın tüm ürünlerinin yer aldığı mağazalarında tüm ihtiyaçlara karşılık verdiklerini belirterek “Enza Home Beeding, ürünleri, rahatlık, kalite, sağlamlığın yanında, şıklık, ulaşılabilirlik ve tasarım kriterlerinin tamamını içeriyor. Enza Home, Yataş Grup’un yeni yaşam formları yaratmak için beğenilere sunduğu konsept markasıdır. Yemek odasından genç odasına, yatak çeşitlerinden, tekstil ve aksesuara kadar birbirinden geniş ürün yelpazesiyle hayatı şekillendiren Enza Home, farklı yaşam tarzlarını modern ve yenilikçi yaklaşımıyla evlere taşıyor. Enza Home mağazamızda Akdeniz bölgesinin en büyük mağazası olarak İskenderun ve Hatay’a geniş ürün yelpazesiyle ve şık tasarımlı ürünleriyle hizmet veriyor” diye konuştu.

 

İnsan hayatına fark katmak için yola çıktıklarını kaydeden Mağaza Müdürü Aybike Mursaloğlu Özkan “Farklı beğenilere seslenen alternatifler ve rahatlığın en doğal halini sunan yaşam çözümleri, ulaşılabilir tasarım anlayışıyla Enza Home İskenderun mağazası olarak, hayatına fark katmak isteyenleri bekliyor. İskenderun Enza Home Mağazası olarak, insanlara bir mobilyadan çok daha ötesini, bir yaşam tarzı sunuyoruz. Enza Home İskenderun olarak bizler, dünya çapındaki konsept mağaza anlayışıyla sizi yepyeni dünyalarla buluşmaya davet ediyor. Mağazamızda Aksesuardan aydınlatmaya, duvar kağıdından halıya kadar her ürünü kendi konsepti içinde dekore edilmiş şekilde sunuyoruz” şeklinde konuştu.

 

Enza mobilya malzemelerinin, renkleri, tasarımları ve diğer tüm özellikleriyle genç, dinamik ve modern olduğuna dikkat çeken Özkan, “İnsanımıza yalnızca yeni alınan bir mobilyanın heyecanını yaşatmakla kalmaz, zaman tanımayan eder tasarımlarıyla evlerdeki dinamizmi yaratmaya yıllar boyu devam edecek. Mobilyadan aksesuara, yataktan baza-başlığa, renkli ev tekstili ürünlerinden yastık yorgana kadar 2000’e yakın farklı ürün çeşidiyle zengin seçenekler sunuyoruz” dedi.

 

Mağazalarının bünyesinde bulunan YATAŞ Bedding alanı ile yıllardır ödün vermediğine değinen Aybike Mursaloğlu Özkan şunları konuştu: “Kalitesiyle profesyonel Yataş uykusu, yatak odalarının dekorasyonuna şıklık katacak ev tekstili ürünleri, seçtiğiniz yatak odası karyolasına alternatif olacak baza çeşitleriyle müşterilerimize farklı alternatifler sunmaktayız. Ürün çeşit ve fiyatlandırma stratejisiyle Türkiye’de en geniş hedef kitleye sahip markalardan biri olan Yataş Bedding, geniş fiyat ve çeşit aralığına sahiptir. Türkiye’de alanında ilklerin öncüsü, jenerik marka Yataş; yatak ve yan ürünlerinde hangi araştırma yapılırsa yapılsın, tüketicide akla gelen ilk marka olmaya devam etmektedir. Seçkin bir marka olan Enza Home, yıllara dayanan deneyim ve güvenirlilik anlayışıyla buralara geldik. Bölgede Yataş markasını tutan önemli bir kitle bulunmaktadır. Bu kitle ihtiyaçlarını kent dışındaki Yataş bayilerinden karşılanıyordu. Ama şimdi üç bin M2 alan ile Yataş’ın yaklaşık 2000 çeşit ürününü mağazamızda bulunması ayrıç müşteriyi rahatlatıyor.”

BENZER KONULAR
YORUM YAZ