Yarım Asırlık Gülpen Tecrübesi

07 Mart 2018 235 views 0

Gülpen LTD. Şti Yönetim Kurulu Başkanı Gülcan Gül, çalışmayı sevmek, pozitif düşünmek,  her zaman yeniliklere açık olmak, iş dünyasındaki değişime ayak uydurmak gibi birçok etkenin sektörde yarım asırlık tecrübeyle birleşince işlerinde başarıyı getirdiğini söyledi.

 

Gülpen LTD. Şti Yönetim Kurulu Başkanı Gülcan Gül, sektörde yarım asırlık tecrübeye sahip olmanın avantajlarını yaşadıklarını dile getirerek “Hem sektörü hem de müşterilerin beklentilerini çok iyi tanıma fırsatı bulduk, bu uzun süreçte. Her zaman kaliteli ürün ve müşteri memnuniyeti prensibini benimseyerek rakiplerimizle kıyaslanamaz ürünler sunuyoruz. Farklı projelerdeki çalışmalarımızda önceliğimiz, yaptığımız işlerin kalitesinden ödün vermeden büyük bir özveri ile hizmet sunmaktır” dedi.

 

Firmanın, 1960 yılında küçük bir atölye ile yola çıktığını hatırlatan Gülcan Gül “Bugün bünyesinde mimar, inşaat mühendisi, çok sayıda deneyimli ve uzman çalışanı ile bölgemizde bu sektördeki lider firmaların arasında yer almaktayız. Bizim şirket olarak yaklaşımımız, bilgilerimizi tüm çalışanlarımızla paylaşmak ve onların kişisel gelişimlerine katkıda bulunmak yönündedir. Kalite düzeyinin yükseltilmesi için personelimizin mesleki yenilikleri öğrenmesinde ihtiyaç duyacakları eğitimi almalarını sağlamaktayız. Böylece gerek satış ve gerekse satış sonrası hizmetleriyle, müşteri beklentilerini karşılayan bir hizmet standardına ulaşmış bulunmaktayız” şeklinde konuştu.

 

Firmalarının, inşaat sektörünün alt kollarını oluşturan birçok alanda imalatçı veya bölge bayiliği bazında tedarikçi olarak faaliyet gösterdiğinden de söz ede Gülcan Gül, “Çelik kapıda dünyanın en güvenli markası olarak bilinen SUR Çelik Kapı’nın Hatay Bölge Bayisiyiz. İç oda kapılarında kendi imalatımız olan doğal ahşap, CNC, Lake, panel kapı ve bayiliğini yaptığımız Ayka ve Bakışdoor marka PVC kaplamalı kapıların satış ve montajını yapmaktayız. Mutfak ve banyo mobilyalarında ünlü markaları aratmayacak estetik ve kalitede çok daha uygun fiyatlara kendimiz üretmekteyiz. Alüminyum, PVC pencere ve kapı, panjur sistemlerinde sektörün en iyi markalarının üretici bayiliğini üstleniyoruz. Çatı ve pergole işlerinde de kendi ekibimiz ile imalat ve montaj hizmeti veriyoruz” diye konuştu.

 

Çalışmayı sevmek,  pozitif düşünmek,  her zaman yeniliklere açık olmak, iş dünyasındaki değişime ayak uydurmak başarılı olmalarındaki etkenlerden birkaçı olduğunun altını çizen Gülcan Gül şunları kaydetti: “Doğru zamanda doğru yerde olmanın, bazen risk almanın, bazen de sabretmenin kazançlarını yaşadık. Yaptığımız işte başarılı olmanın bir diğer nedeni de insan kaynağının öneminin farkında olmak. Firmaların değil, çalışanların iş yaptığını, insan sermayesinin finansal sermayeden çok daha önemli olduğunu hiç unutmadık. GÜLPEN LTD. ŞTİ.’de ne olursa olsun, çalışanın her türlü ihtiyacı karşılanır ve hakları ödenir. Personelimize o güveni hiçbir zaman kaybettirmedik. Ayrıca ürünlerimizin satışını yaparken,  müşterimizin beklentilerini karşılayabilecek, aldığı ürünü yıllarca sorunsuz bir şekilde kullanmasını sağlayabilmek adına ürün ile ilgili ayrıcalıklar ve teknik konular ile ilgili bilgilendirme yapıp kendilerini dürüstçe en faydalı ürüne yönlendirdik.  Bunu yaparken bir bakıma duygu ortaklığı yapıp kendimizi müşterinin yerine koyduk. Bizi tercih eden kullanıcılarımıza karşı güven, saygı, şeffaflık ilkeleri çerçevesinde kaliteli ve güvenilir hizmet sunmaya devam edeceğiz”

BENZER KONULAR
YORUM YAZ