Topyekün Güzellik Merkezi

05 Aralık 2018 66 views 0

Son dönemlerde insanların kişisel bakım ve estetiğe verdiği önem, modern yapı ile konforu da bir arada barındıran merkezler oluşmasına neden olurken, Opr. Dr. Atilla Ersoy da, bu yönde kendi adını taşıyan estetik ve güzellik merkezinin kapılarını İskenderunlulara açtı.

 

Yükseköğrenimini Adana Çukurova Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde tamamladıktan sonra Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi Estetik-Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi ana bilim dalından uzmanlık alan Opr. Dr. Atilla Ersoy, “İskenderun Devlet Hastanesi’nde uzun yıllar bu alanda hizmet verdikten sonra Özel Medipark Tıp Merkezi’nde muayenehanemi açtım. Bir süredir üzerinde durduğum güzellik ve estetik merkezimi açtım” dedi.

 

Estetik-Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Uzmanı Opr. Dr. Ersoy kendi adını taşıyan estetik-plastik ve rekonstrüktif merkezinin projesini hazırlarken, vereceği hizmetlerin yanında klinikteki, çizgilerden mimarisine kadarki tüm aşamalarını titizlikle hazırladığını söyledi.

 

Kliğin projesini hazırlarken, merkeze gelecek olan hastaların, mekanın konforundan ve modern çizgilerinden etkilenmesi gerektiğine işaret eden Opr. Dr. Ersoy “Bunu sağlamak için titiz bir çalışma ortaya koyduk. Merkezimizde, duvarların boyasından ve mobilyasına kadar konforlu olduğuna inanıyorum. Yaptığımız açılışta, davetlilerin beğenmesi, doğru bir projeyi uygulamaya koyduğumuzu gördük. Bizim için vereceğimiz hizmetler kadar vatandaşa sunduğumuz konfor da çok önemli diye düşünüyorum” diye konuştu.

 

Estetik ve güzelliğe uygun tam teşekküllü bir merkez oluşturduklarına vurgu yapan Opr. Dr. Atilla Ersoy, “Kliniğimizde, her türlü plastik cerrahi operasyonun yanında cilt gençleştirme, lazer epilasyon, lazerde cilt germe gibi güzellik ile ilgili akla gelebilecek her türlü müdahale yapılabiliyor. Dinamik yüz askılama, botox, estetik dolgu, PRP de bunların içerisinde yer alıyor. Kısacası medikal estetiğin tamamı merkezimizin hizmet alanı içerisine giriyor. Bu hizmetlerimize ek olarak lazerde cilt gençleştirme, kraliçe cilt uygulaması olmak üzere tüm bakım işlemlerini yapabiliyoruz” şeklinde konuştu.

 

‘ESTETİĞİN GÜZELLİĞİ’

Sloganlarını ‘Estetiğin güzelliği’ olarak belirlediklerini de sözlerine ekleyen Opr. Dr. Ersoy şunları kaydetti: “Biz bu sloganı hayata geçirebilmek için gerek makine ekipmanı gerekse kadromuzu bu çerçevede belirledik. Teknolojinin son ürünü cihazlarımızla birlikte bilgi ve birikimli kadromuzla İskenderun ve çevre il ve ilçelerde yaşayan halkımıza sunmayı temel gaye edindik. Bir hekim olarak da ettiğimiz yemine sadık kalmayı da bugüne kadar sağladık, sağlamaya da devam edeceğiz…”

BENZER KONULAR
YORUM YAZ