“STOKLAR TÜKENMEDEN, FİYATLAR YÜKSELMEDEN HAREKETE GEÇEN KAZANÇLI ÇIKAR”

24 Eylül 2018 181 views 0

RE/MAX ADA GAYRİMENKUL çatısı altında yaklaşık 7 yıldır sektöre hizmet veren Fatma Cerrahoğlu şu an Ülkenin ve her hanenin gündeminde döviz kurları artışı ile yaşanılan tedirginliklerin hat safhada olduğuna işaret ederek bundan fırsatlar ve kazanç çıkarılabileceğini söyledi.

 

Gayrimenkul değişimi yapanlar sektörü hem hareketlendirecek hem de kazanacağını belirten Fatma Cerrahoğlu “Nasıl Mı? Müşterilerimizin birçoğu döviz kurlarındaki bu dalgalanmalar ve yükselmesi ile doğru zamanda doğru yatırım yapmak için harekete geçti diyebilirim. Sanıldığı kadar olmayan fakat sayılan kriz ortamını fırsata çevirmek biz sahadaki profosyonel Gayrimenkul danışmanlarının işi.

Tüm Gayrimenkullerinizin fiyatlandırılması ve doğru zamanda doğru rakamdan pazarlanması için ben, tüm ekip arkadaşlarım sizlere en iyi hizmeti vermek amacı ile günden güne, en taze, en doğru bilgiler ve piyasa durumu ile yanınızdayız” dedi.

 

GAYRİMENKUL sektöründe indirimli konut kredilerinden, İmar başına KDV ve Tapu Harcı indirimine kadar vatandaşlara şimdiye dek olmayan birçok desteklerin söz konusu olduğunu vurgulayan Fatma Cerrahoğlu “Aslında yaşanılan bu dalgalanmalar piyasanın sağlıklı olduğunun göstergesi çünkü sağlıklı bir piyasa nefes alır ve hareket ederek dalgalanır. Bu durum biz Gayrimenkul Danışmanlarım ve yatırımcı tüm müşterilerimiz için önemli olan uzun vadedeki stabilitemizdir.

Aslında bakılması gereken şey uzun vadede Piyasada ne olduğu? Piyasadaki ürün çeşitliliği ve arz talep sayılarının uzun yıllar içerisinde nasıl değiştirilir? Bu yüzden tekrar ediyorum; emlak piyasası şu dönemde evet KAZANDIRIYOR. Nasıl? Ya da ne yapmalıyız? Nereye yatırım yapmalı ya da sermayemizi nereye harcamalıyız gibi bir çok sorularınız var ise yanıtı bizde. Kriz ile fırsatın bir araya gelmesi zengin olmanızı sağlar…” diye konuştu.

 

Piyasa krizde sanılırken yaklaşık birçok Gayrimenkul alımı/Satışı gerçekleştiğine işaret eden Fatma Cerrahoğlu şunları söyledi: “Tüm müşterilerimi bu konuda araştırmaya davet ediyorum. Yaklaşık 7. Yıldır RE/MAX ADA GAYRİMENKUL Çatısı Altında günden güne yenilenerek, saha da daha da profesyonel olabilmek adına eğitimlerimi tamamlayarak siz değerli müşterilerime hizmet vermeye devam edeceğim. Tüm Gayrimenkul Alım / Satım / Kiralama / Ve yatırımlık tüm işlerinizde Sizlere doğru zamanda doğru yatırımlar yaptırmak adına beni arayabilirsiniz. Sermayeniz ve Emekleriniz Güvence altında olsun…”

BENZER KONULAR
YORUM YAZ