“Sektörde, Değişim ve Yenilenme Şart”

13 Haziran 2018 319 views 0

Sektöründe sekiz yıldır hizmet veren ve Mondi’nin bayiliğini yapan Bayrakçı Mobilya, yeni sezona alan büyüterek kampanyalarla giriş yaptı.

 

2010 yılında mobilya sektöründe ilerleyişlerini sürdüren M. Ali ve Hakan Bayrakçı kardeşler müşteriyi en büyük patron olarak görerek, memnuniyeti sağlamak için fedakârlıktan kaçınmıyor. Firma ortaklarından Hakan Bayrakçı, Mondi gibi bir markanın güvenirliliğinin yanında kendilerinin de ortaya koydukları disiplini ve dürüstlüğü ön plana alan, prensipleriyle de aranılan marka olduklarını dile getirdi.

 

Rekabeti müşterinin yararına kullanmak için gelişim ve değişimden taviz vermediklerini belirten Hakan Bayrakçı, “Son yıllarda mobilya sektöründe rekabetçi bir ortam oluştu. Bayrakçı Mobilya olarak Mondi markamızın da desteği ile bu rekabetçi ortamda büyüyerek ilerlediğimizi söyleyebilirim. Tabi unutmayalım ki mobilya, bir ekip işi, ekibimizle birlikte bize güvenen, tercih eden tüm müşterilerimize her anlamda isteklerini dinleyerek en güzel çözümler için çalışıyoruz. Bundan sonraki dönemlerde, rakiplerimizin gerisinde kalmamak için hep bir adım ileriyi düşünmek zorundayız” dedi.

 

BİR SONRAKİ HEDEFİMİZ ŞUBELEŞMEK

Bu yıl itibari ile firma olarak mağazayı yenileyerek iç ve dış dekorasyon, büyüme ve genişletme çalışmaları olduğunu ifade eden Hakan Bayrakçı “Yeni sezona yenilenerek girdik. Bu yenilenmenin sonucunda mevcut mağazamızı, müşterilerimize daha iyi hizmet verebilmek adına bin metrekare gibi bir büyüklük ile ferah daha görsel ve daha şık hale getirdik. Etkileyici ürünlerimizi bu alanda daha iyi teşhir etme şansını yakaladık. Kabul edilmelidir ki mobilya sektöründe metraj en önemli unsurlardan biri, biz de Bayrakçı Mobilya olarak her zaman sektörün gerisinde kalmamak için yeniliklere açığız ve bir sonraki hedefimiz şube mağazalar oluşturmaktır” diye konuştu.

 

KOŞULSUZ ŞARTSIZ MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ

Sektörün içinde sekizinci yıla girdiklerini, ağabeyi ve ortağı M. Ali Bayrakçı ile birlikte bu zaman süreci içerisinde mağazalarının ilk hedefinin koşulsuz şartsız müşteri memnuniyeti olduğuna dikkat çeken Hakan Bayrakçı “Tabiri caizse en büyük patron müşteridir. Bunun haricinde markamızın vermiş olduğu güven, ürünlerin arkasında olmamız her geçen yıl üstüne koyarak büyümemizi sağlıyor. Şu an İskenderun’daki tek MONDİ mağazası olarak müşterilerimize en iyi şekilde hizmet vermeyi amaçlıyoruz. Gerek modern gerek klasik ürün gruplarıyla tüketicilere birçok çeşit sunuyoruz. Mağazamızda, Mondi markası altında bol çeşit ve her keseye uygun modellerimiz bulunuyor. Bunun yanında yatak, baza ve bahçe mobilyası gibi tüm yaşam alanları için geçerli olan ürünleri de mağazamızda teşhir ediyoruz. Satış sonrasındaki hizmeti de çok önemsiyoruz. Biz her zaman ürünlerimizin arkasındayız. Bu duruşla satış sonrasında verdiğimiz servis hizmetiyle müşterilerimizin güvenini kazandık” şeklinde konuştu.

 

Hakan Bayrakçı, rekabetçi piyasada kampanyaların da satışlarda büyük rol oynadığının altını çizerek, yeni sezonda devreye soktukları kampanyayla ilgili bilgiler de verdi: “Yeni kampanyamızdan da söz etmek istiyorum. Belirli tutarda alışveriş yapan tüketicilerimize 82 veya 102 ekran Samsung LED TV hediyemiz vardır. Bu kampanyayı başlattığımız günden itibaren vatandaşların ilgisi her geçen gün arttı. Yani müşterilerimizden bunun karşılığını alıyoruz”

BENZER KONULAR
YORUM YAZ