Primemall İskenderun’a 2 Ödül Birden

19 Mart 2018 376 views 0

İskenderun’un ilk AVM’si olarak 7 yıldır faaliyetlerini sürdüren Primemall AVM, gerek sosyal hayata kazandırdığı pozitif enerji ile birlikte İskenderun’u renklendirdi. Primemall AVM, uluslararası ödüllere doymuyor.

 

Uluslararası seçkin ödül platformları arasında önemli bir yeri olan Stevie Awards tarafından düzenlenen, “International Business Awards” değerlendirmesinin 2017 sonuçlarında Primemall İskenderun Alışveriş Merkezi, Yılın Pazarlama Kampanyaları Kategorisi’nde, Bronz Ödülünün sahibi oldu. Ayrıca yılın tasarım ödülleri yarışması MarCom’dan Gold MarCom ödülünü aldı.

 

Primemall İskenderun, 6 yıldan bu yana gerçekleştirdiği müzik yarışması ve gençlik konserleri ile uluslararası seçkin ödül platformları arasında önemli bir yeri olan Stevie Awards tarafından düzenlenen, International Business Awards’ta, 2017 yılında “Gençlere Yönelik Projeler Kategorisi”nde, Bronz Stevie Ödülü’nü ve Pazarlama ve iletişim alanında en büyük, en prestijli ödül platformları arasında yer alan MarCom tarafından Gold MarCom Ödülü’nü almaya hak kazandı.

 

Yıllardır devam ettirdiği sosyal sorumluluk projeleri, çocuklara özel kampanya ve aktiviteleri, araç çekiliş kampanyaları, sanat faaliyetleri, konserler, imza günleri, festivalleri ve Türkiye’de ilk kez gerçekleşen pek çok farklı etkinliği ile ilklere imza atan Primemall İskenderun Alışveriş Merkezi, bölgenin en önemli çekim merkezi haline gelmenin haklı gururunu yaşıyor. Geride bıraktığı 7 yılda sayısız etkinlik ve kampanyaya ev sahipliği yapan Primemall İskenderun yaptığı çok özel çekilişlerle 11 şanslı ziyaretçisini araç sahibi yaptı.

Kazançlı kampanyaların yanı sıra “İskenderun’un Bilinmeyen Tarihi” adı altında muhteşem bir sergiyi İskenderunlulara sundu. İskenderun şehrinin altyapısının inşası için gerekli taşların nakliyesini sağlayan dekoviller ve dekovil hatları ile ilgili geniş çaplı araştırma yapan araştırmacı yazar Mert Sandalcı’nın yıllardır biriktirdiği 34 adet kartpostal ve fotoğraftan oluşan büyük sergiye ev sahipliği yaptı. Sergide 1910-1930 yıllarına ait kartpostalların dışında, 1911 yılına ait dev bir İskenderun panoraması ve haritalar yer aldı. Primemall İskenderun İskenderunluların, geçmişte şehirlerinin kurulması için çalışan bu minik trenlere olan vefa borcunun ödenmesi için yapılan tüm çalışmaların sponsorluğunu üstlendi.

Türkiye’de ilk kez bir alışveriş merkezi içerisinde düzenlenen ekstrem bisiklet akrobasisi Prime Downmall etkinliğine ev sahipliği yaptı. Bu heyecanlı etkinlikte yarışan 10 profesyonel bisikletçi alışveriş merkezi içerisinde kurulan özel parkurda akrobatik hareketler ile yarıştı.

 

Aralarında Migros, 8 salondan oluşan Prestige Sinemaları, Boyner, Teknosa, LC Waikiki, Defacto, Playland, Defacto, Koton, Flo, Mudo City ve Decathlon’un yer aldığı uluslararası mağazaları, kafe ve bistroları, bowling ve çocuk oyun alanları, etkinlikleri ve sosyal imkanları ile Primemall İskenderun bölgede önemli bir çekim merkezidir.

 

Primemall İskenderun AVM Yönetimi, kurulduğu günden bu yana kendisine destek veren ve sahiplenen İskenderunlulara her alan hizmet vermeyi sürdüreceğini, bildirirken, sosyal aktivitelerin de hız kesmeden devam edileceğini kaydetti.

BENZER KONULAR
YORUM YAZ