Petek, Bu Felsefeyi 75 Yıldır Yaşıyor, Yaşatıyor

19 Mart 2018 303 views 0

İskenderun 1942’ den bu yana insan ve kalite odaklı yaklaşımı ile misafirlerine, gülen yüzünü hiç eksik etmeyen bir işletme olan “PETEK” yarattığı lezzetle bu felsefeyi 75 yıldır yaşıyor, yaşatıyor, geniş kitlelere ulaştırıyor.

 

“Biz ne yaparsak yapalım, en iyisini yaparsak, yaptıklarımız şaşırtırsa, misafirlerimiz olur ve ürünlerimizi tatmak isterler” temel yaklaşımlarıyla yoluna devam eden, ‘PETEK MUTFAK’ konseptiyle İskenderun Ticaret ve Sanayi Odası’ nın 4. Katında, PETEK ailesinin en genci olarak hizmet veriyor.

 

Her sabah yeni bir gün doğduğuna, her sabah yeni bir dünya’ ya baktığına, hayatı değerli kılan şeylerin yaşatılması gerektiğine inanarak misafirleri ile güne başlayan PETEK MUTFAK, her gün 07:00’ den gece 01:00’ a kadar misafirlerine gülen yüzü ile bakıyor.

Güne Petek Kahvaltı ile başlayan Petek Mutfak, hafta içi her güne özel buram buram Anadolu kokan yemeklerini 12:00-14:30 saatleri misafirlerine sunuyor. Akşam olduğunda misafirleri; İskenderun’un eşsiz manzarasını, o her zaman gülen yüzünü de görerek, “iyi yemek yemenin, bir arada olmanın” tadını çıkarıyor.

 

Petek Mutfak; hafta sonu her Pazar günü 09:00 – 14:00 arasında açık büfe kahvaltısını eşsiz İskenderun manzarası ile birlikte sunuyor.  Petek değerlerinin ve felsefesinin burada da yaşatıldığı Petek Mutfak’ta, her gün misafirlerine sunulacak her şey titizlikle üretiliyor. Onların deyişi ile ‘Tüm dostlarımızı, arkadaşlarımızı ve bütün Dünya’yı. Petek Mutfak’ da ağırlamak hepimizi mutlu ediyor…’

 

PETEK MUTFAK’TA YILBAŞI…

Yılbaşı gecesi ise Petek Mutfak,  deneyimli şeflerinin elinden çıkan geleneksel yöre mutfağının lezzetlerinden oluşan menüsü ile konuklarının hizmetinde olacak. 31 Aralık Pazar günü saat 20:00’de başlayan ve gece yarısı 01:00’ e kadar sürecek olan Müzikli Yılbaşı Yemeğine tüm dostlarını bekliyor.

BENZER KONULAR
YORUM YAZ