Palma Residence Yükseliyor

07 Mart 2018 703 views 0

MBY İnşaat Proje Müdürü İnşaat Mühendisi Bekir Özdemir, 2010 yılından bu yana merkezine insanı koyan firmanın o yıldan bu yana tebessüm inşa ettiğini kaydederek, hazırladığı ve farkındalık yaratan projeleriyle kısa sürede bölgenin güvenini kazandığını söyledi.  Özdemir, MBY İnşaat firması olarak kısa sürede büyük başarılara imza attığını ifade ederek “MBY İnşaat, ‘Herkesin bir evi olsun’ sloganı ile yola çıkmış başarılı bir firma olarak bilinmektedir. Sektöründe güvenilir firmalar arasında adından söz ettiren MBY İnşaat olarak, müşterilerimize her bütçeye uygun fiyat aralıkları sunmakta ve memnuniyeti ön planda tutmaktayız. İmza attığımız projeler ile müşterilerimize konforlu yapılar sunarak sektörde başarılı projeler üretmeye devam ediyoruz” dedi.

 

İnşaat Mühendisi Bekir Özdemir, üretimlerinde; görsellik, estetik, kullanılabilirlik ve bilhassa dayanıklılık konuları üzerinde çok fazla çalışırken çok da emek sarf ettiklerini kaydederken, inşaat sektörünün güvenilir ve kaliteli firmaları arasında hizmet vermekte olan firmalarının, 2010 yılından bu yana yüzlerce konut ve iş merkezleri ürettiğine değinip şöyle konuştu: “Firmamız, kurulduğu günden bu yana güven inşa etmektedir. İş yeri ve konut inşaatında güvenilir bir firma olarak adımızdan söz ettirmek hiç kolay olmadı. Yeri geldiğinde zarar ettik ama kalite çizgimizi asla bozmadık. Her geçen gün bir adım daha zirveye yaklaşan firmamızın hedefleri, ürettiği farklı ve hayalleri zorlayan projelerle üretmeye devam etmektir.”

 

TEBESSÜM İNŞA EDİYORUZ

Sekiz yıldan bu yana sürekli durmadan, yorulmadan üretmeyi kendine şiar edinen firmanın bugüne kadar 400’den fazla konut inşa ederek insanların sıcak bir yuva kurmalarını gerçekleştirdiklerini dile getiren Özdemir “Geri dönüşümlerimizin bıraktığı pozitif etki sayesinde ivmeli olarak büyüdük. Orta ölçekli bir firma olarak başladığımız bu yolda, kaliteden ödün vermediğimiz projelerimiz sayesinde İskenderun’un en tanınan firmaları arasında yerimizi aldık” ifadelerini kullandı.

 

Özdemir, profesyonel bakış açısıyla üretim yapan, uzman kadrosuyla gönülleri inşa eden MBY İnşaat ailesi olarak Palma Residence ile ilgili şu bilgileri verdi:  “İskenderun’da eşsiz bir proje tasarlama fikriyle çıktık yola. Özgürlüğü yakalayabilmek için Türkiye’deki birçok residence projesini ziyaret ettik. Gördüğümüz güzellikleri bir yerde toplayabilmek için başladık çizmeye. Bir daha, bir daha. Sunmuş olduğu imkanlarıyla bölgede ses getiren bir proje olan Palma Residence (Doğan Petrol Yanı)  2 bin 300 m2’lik oturum alanında Daimod A, Daimond C, Gold A, Gold C, Silver A, Silver C Premium ve Premium Plus olmak üzere sekiz tip, toplam 112 adet dairesi bulunuyor. Ayrıca projemiz, merkeze yakın mesafede olması, cafe, çarşı, hastane, AVM, anayol, otoyol, gibi yaşamı kolaylaştıran ve yatırımınızı kazanca dönüştürecek faktörlerle İskenderun’un konumu itibariyle en güzel noktasında yer almaktadır.”

 

Sayek Group ve MBY İnşaat ortaklığıyla yılların tecrübesini harmanladıklarına vurgu yapan Bekir Özdemir “Merkezinde insan olan bir şirket olduğumuz için, Sizlerin ne istediğini gayet iyi biliyoruz. Üretimlerimizin ilk amacı, müşterilerimizin memnuniyetidir. Bu değerli projede siz değerli ailelerimizi görmeyi istiyoruz. Siz ‘Benim ailem her şeyim’ diyorsanız, biz de ‘Herkesin bir evi olsun’ diyoruz. Çay içmeye bekliyoruz. Projemizin detaylarında, 84 adet 3+1, 28 adet 2+1, 5 adet mağaza, 5000m2 kapalı otopark, çocuk oyun parkları, kreş, fitnes center, kafeterya-çatı kafeterya, süs havuzu, bilardo, masa tenisi ve sosyal faaliyet alanları ile yatırımcısına değer katan PALMA RESİDENCE‘ı sizlerle paylaşmanın heyecanını duyuyoruz” açıklamasında bulundu.

BENZER KONULAR
YORUM YAZ