Otomotivde çeyrek asırlık Arslanoğlu farkı…

18 Ekim 2018 167 views 0

Hatay’da sektöründe 26 yıldır hizmet veren Arslanoğlu Otomotiv’in kur ve faiz oranlarının yükselmesi ile birlikte yaşanan sıkıntılı süreci fiyatlara yansıtma noktasında özverili davrandığı bildirildi.

 

Arslanoğlu Otomotiv Satış Müdürü M. Serkan Keçecioğlu, müşteri memnuniyetiyle yarım asrı geride bırakan şirketlerinin bölgede lider konuma yer aldığını belirterek “Hatay’a yatırımlarını sürdürmelerinin yanında bölgenin lokomotif otomotiv bayisi olarak kurumsal yapısı profesyonel kadrosu, deneyimli servis bakım elemanları ve meslekteki tecrübesi ile Hyundai, Nissan markalarını bünyesinde barındırıyor” dedi.

 

Düşük faizli kredi imkânları, takas araç alımı, hurda indirimi ile müşterilerine çok yönlü hizmet sunduklarını ifade eden Satış Müdürü M. Serkan Keçecioğlu, “Arslanoğlu otomotivin en büyük refaransı aile bireyleri olarak gördüğü, müşterileridir. Nissan ve Hyundai markasının tüm modellerini bünyemizde müşterilerimiz ile buluşturuyoruz. Arslanoğlu otomotiv olarak memnun olmayacağımız hiç bir işlemi müşterilerimize yansıtmıyoruz. Amacımız beklentilerinizi karşılamak ve her daim yapılmayanı yaparak ilkleri yaşatmaktır” diye konuştu.

 

FİYATLARDA ÖZVERİLİYİZ

Randevu ile hizmet veren servislerin müşterilerin uygun zamanlarında araçlarının bakım ve onarımlarını profesyonel ekipler ile gerçekleştirdiklerini aktaran Keçecioğlu “Bunun yanında müşterilerimize 7/24 yol yardım hizmeti de sunuyoruz. Aynı zamanda Boya, kaporta ve hasar onarımı yine uzman olduğumuz alanlar arasındadır. Ülkemizde son zamanlarda kur ve faiz oranlarının yükselmesi ile birlikte yaşanan sıkıntılı süreci fiyatlara yansıtma noktasında özverili davranıyoruz. Tüm hizmetlerimizde her türlü ekonomik sınıfa hitap edecek şekilde uygulamalarımızı gerçekleştiriyoruz. Müşterilerimize otomotiv sektörünün ilklerini her zaman Arslanoğlu otomotiv ile yaşatıyoruz, bizi tercih eden müşterilerimize teşekkür ediyoruz” şeklinde konuştu.  

BENZER KONULAR
YORUM YAZ