“Moda Dünyasını Şaşırtmayı Sürdüreceğiz”

05 Aralık 2018 27 views 0

Stil danışmanı ve tasarımcı Neslihan Zebun, sektörde üretken ve yaratıcı olabilmek için aldığı eğitimlerle farklılığını ortaya koymaya başladı. Özellikle geride bıraktığımız düğün sezonunda modelleriyle dikkatleri üzerine çekmeyi başarırken “Moda dünyasını şaşırtmayı sürdüreceğiz” sözleriyle iddiasını bir kez daha ortaya koydu.

 

İstanbul Aydın Üniversitesi Moda ve Tekstil Tasarımı bölümünde okurken çizimleriyle dikkat çeken Neslihan Zebun, mezuniyetinin ardından kurduğu atölyede moda dünyasına yeni modeller kazandırmak adına kolları sıvadı. Stil danışmanı ve tasarımcı Zebun, gelinlik ve abiye eğitimiyle sınırlı kalmayarak, akademik ile atölye derslerini da alarak vizyonunu daha da geliştirdi.

 

Çizdiği modelleri kendi atölyesinde üreten Neslihan Zebun, kariyerinin kapılarını, The Paris Fashion’u kurarak araladı.  İskenderun’da ilk moda evi tecrübesini elde eden stil danışmanı ve tasarımcı Zebun, gelinlik ve abiye dünyasına yeni çizgiler eklemek üzere Madam Neslihan adıyla yoluna devam etti.

 

Yüzlerce ürün çeşitliliğiyle moda dünyasına ayrı bir yön ve sinerji kazandırmak için yola çıktığını anlatan Neslihan Zebun, “Bir kişiye çizdiğimiz modelin aynısını bir başkasına önermiyoruz. Tasarımlarımız tamamen kişiye özeldir. Biz moda dünyasına bir farkındalık ortaya koymaya çalışıyoruz. Stilimiz, çizgilerimiz ve kişiye özel tasarımlarımız sadece bölgemizde değil, İstanbul gibi modanın merkezinde ses getirdik” şeklinde iddialı sözlerle geldiği noktayı anlatmaya çalıştı.

 

Zebun, hazır gelinlik ve abiyelerin de mağazasında bulundurduğunu da ifade ederek şöyle konuştu: “Dünyaca ünlü markaların ürünlerini de mağazamızda barındırıyoruz. Fakat ağırlığım, kendime ait özel çizimli ürünlerim vardır. Zengin bir koleksiyona sahip olduğumu rahatlıkla söyleyebilirim. Kişiye özel tasarımlarımın dışında her yıl yeni bir koleksiyon oluşturmaktayım. Müşterilerimiz tarafından, modayı kişiye özel yaratarak daha cazip ve ulaşılabilir fiyatlarla bulabilmeleri en önemli tercih edilme sebebimiz.

 

Ürünlerinin her zaman arkasında olduklarına değinen stil danışmanı ve tasarımcı Zebun “Bizim işimiz, ürünü satmakta bitmiyor. Satış sonrasını da çok önemsiyoruz. Her zaman ürünümüzün arkasındayız. Modellerimiz pazarda çok beğenildiği gibi dikkat çekiyor ve sürekli farklılık yaratıyor. Yenilikçi moda anlayışının yanı sıra uygun fiyat politikası ile de müşterilerine memnuniyet sunan firmamız, hazır gelinlikler, özel dikim gelinlik, nişanlılık ve bindallı modelleri ile her zaman yenilenmeyi sürdüreceğiz.

 

KENDİ MARKAMIZLA MODAYA DAMGA VURACAĞIZ

Zebun, oluşturdukları marka üzerinde yoğun bir çalışma içerisinde olduklarını kaydederek “Hedefimiz, oluşturduğumuz markamızla moda dünyasına daha farklı bir anlayış ortaya koymaktır. Markamızın yaygınlaşması için üzerinde yoğun bir mesai harcıyoruz. Markamız henüz yeni olmasına rağmen sadece bölgemizde değil, İstanbul moda dünyasında da heyecan yarattı. Bu gelişmeler bizim doğru bir planlama yaptığımızın bir göstergesidir. Daha çok çalışacağız, daha çok üreteceğiz. Kendi markamızla moda dünyasına damgamızı vuracağız.”

 

Gelecekteki hedeflerinin, tasarım eğitiminin yanı sıra büyük bir atölyede, daha büyük alanlarda, tamamı kendi üretimimiz olacak ürünleri müşterilerle buluşturmak olduğunu sözlerine ekleyen Modacı Zebun, bunu gerçekleştirmenin yolunun çok çalışmaktan geçtiğini bildiklerini ifade etti.

BENZER KONULAR
YORUM YAZ