İSDEMİR’e Vergi Ve İstihdam Teşekkürü

25 Mart 2019 43 views 0

Hatay Vergi Dairesi Başkanı Nazmi Erol ve beraberindekilerle birlikte bölgenin en çok vergi veren ve istihdam yaratan şirketi İsdemir A.Ş.’nin Genel Müdürü Mesut Keyfli’yi ziyaret ederek teşekkür etti.

Hatay Vergi Dairesi Başkanı Nazmi Erol’a ziyarette, Gelir İdaresi Grup Müdür Vekilleri Namık Orhan ve Metin Yılmaz, Akdeniz Vergi Dairesi Müdürü Mehmet Belen, Asım Gündüz Vergi Dairesi Müdürü Ahmet Seyyar, Gelir Uzmanı Derya Söylemez ve Bengücan Güller eşlik etti.

Hatay Vergi Dairesi Başkanı Nazmi Erol vergi haftası kapsamında İsdemir Genel Müdürü Mesut Keyfli ve İsdemir Mali İşler Genel Müdür Yardımcısı Mehmet Pehlivan’a Bölgenin en çok vergi veren ve en çok istihdam yaratan şirketi olmaları sebebiyle yönetimini tebrik etti.

Fabrikanın yaptığı çalışmalarla ilgili bilgi alan Nazmi Erol ile heyeti, İsdemir’in bölgesel ekonomik kalkınmada stratejik bir öneme sahip olduğunu ifade ederken ziyaret sırasında ayrıca, İskenderun’a yaptığı katkıların yanı sıra kentin geleceğine yönelik proje ve fikirler konusunda da karşılıklı sohbetlerde bulunuldu. 

Genel Müdür Mesut Keyfli İsdemir’in bölgesel kalkınmaya yaptığı katkının ve ülke ekonomisindeki yerinin ne kadar büyük ve ne kadar önemli olduğunun bilinciyle hareket ettiklerini belirterek “Bu fabrika, ihracata yaptığı katkıyla ülke ekonomisinin teminatı niteliğinde bir ölçeğe sahip. Bu nedenle gerek vergi konusunda gerekse istihdam anlamında büyük bir sorumluluk üstlendiğimizin farkındayız. 360 bin OYAK üyesinin birikiminin emanetçisi olarak ülke ekonomisine yaptığımız katkıların artarak devam etmesi için var gücümüzle çalışmaya devam edeceğiz. Bu vesileyle şahsım ve kurumum adına Vergi Haftası’nı kutluyorum” dedi.

BENZER KONULAR
YORUM YAZ