İkinci Nesil Büyümek İstiyor

13 Haziran 2018 270 views 0

Deveci Mobilya sahibi Erhan Deveci, sektörde hızlı adımlar atmak yerine kontrollü ve sağlam temeller atarak büyümeyi planlarken, müşteri memnuniyetinin de kendileri açısından olmazsa olmazların arasında yer aldığını kaydetti.

 

Firmanın babası Ayhan Deveci tarafından 1989 yılında mobilya,  beyaz eşya, dayanıklı tüketim malları satışı ile hizmet vermeye başladığını hatırlatan Deveci Mobilya sahibi Erhan Deveci, kendisi de bir taraftan eğitimini yaparken diğer yandan da firmada aktif görev aldığına değinerek şimdi ikinci nesil olarak işin başında olduğunu söyledi.

 

Çağ Üniversitesi Uluslararası Ticaret mezunu olduğunu da anımsatan genç girişimci Erhan Deveci “Üniversitede okurken daha önce kurulan Genç Girişimcilik Topluluğu’nda aktif görev alarak sosyal alanda deneyim kazandım. Üniversite eğitimimi tamamladıktan sonra aile firmamızda bu kez birinci derecede sorumlu olarak görev üstlendim. Genç jenerasyon olarak güçlü kadroyu, kaliteli ürün gamı ile genişletip, yenileyerek Kasım 2017 de şahıs firmamızı kurduk” dedi.

 

Uygun fiyat ve kaliteli hizmet politikasıyla kurdukları firmayı, son yıllarda yıldızı parlayan Çelmo İnegöl Mobilya bayiliğiyle güçlerine güç kattıklarını dile getiren Erhan Deveci “Çelmo Mobilya, İnegöl mobilyası yıldızları 2017 yılı en fazla tasarım tescili yapan firma kategorisinde üçüncü olarak dünya markası olma hedefimize bir adım daha yaklaşmış olduk. Çelmo Mobilya, ürünlerini Türkiye’nin dört bir yanındaki müşterilerine ulaştırmakla birlikte bugün geldiği noktada ülkemizin özel tasarım mobilyalarını yurt dışına ihraç etmektedir. Satış sonrası hizmete büyük önem vermekteyiz. Bizler ürünü satarak değil, ürün sonrasındaki hizmete büyük önem veriyoruz. Gerek kurulum, gerek servise büyük önem veriyoruz. Önem verdiğimiz bir diğer nokta ise, sattığımız ürünlerimizi sahiplerine Hatay içi aracılık ve ilave mağaza maliyetlerini ortadan kaldırarak ücretsiz nakliye ile direkt müşterilerimizin evine güvenle ulaştırmaktır” diye konuştu.

 

Yaşanan ekonomik krizde müşterilerini zorda bırakmadan ödeme seçenekleri sunduklarını da dile getiren Erhan Deveci “Müşterilerimize sunduğumuz nakit ve kredi kartı ödeme imkanlarının yanında sözleşmeli ödeme seçeneklerimizin sunduğu avantajları da kullanarak, kaliteli hizmetimiz, geçmişten aldığımız birikimlerimiz, müşteri memnuniyetimiz ile büyümemizi sürdüreceğiz. Deveci Mobilya olarak müşterilerimize en iyi hizmeti sunmak için sürekli olarak kendimizi geliştirmekte, ürün yelpazemizi gelişen teknolojiye paralel olarak yenilemekte ve genişletmekteyiz. Farklı fiyat seçenekleri ve tasarım zenginliği içeren ürünleri, büyüyen ve güçlenen yapımızla müşterilerimizin taleplerine en doğru, ekonomik, hızlı ve güvenli çözümler sunmak için çok çalışıyoruz. Temel prensiplerimiz, müşteri memnuniyeti, tüketici haklarına saygı, yüzlerce çeşit ürünü en uygun fiyata müşterilerimize ulaştırmak öncelikli hedeflerimizdir. Bunun yanında istenilen ürünleri sorunsuz, güvenli, ekonomik ve en hızlı şekilde müşterilerimize ulaştırmak temel politikalarımız arasındadır. Değişen ekonomi ve rekabete dayalı piyasa şartlarında var olabilmenin temel koşulu olarak müşteri memnuniyetini görüyor ve bu sorumluluk duygusu ile müşterilerimize hizmet ediyoruz. En büyük hedefimiz kontrollü büyüyerek şubeleşmektir” şeklinde konuştu.

 

Tüm ürünlerinin bir birinden kaliteli ve modern çizgilerle işlendiğinin altını çizen Deveci, şunları söyledi: “Ürünlerimiz, nubuk kumaş ve gürgen ağacından imal edilmektedir. Bu sene yatak odası grubunda Havana modelimiz en gözde ürünümüzün başında geliyor. Koltuk takımlarından Oscar modelimiz çok dikkat çekti. Ürünlerimiz ağırlıkta mavi renkler hakim. Bunun da sebebi, mvi renklerin insan üzerinde olumlu etki yapmasıdır ve bu renk seçeneğimiz, birçok firmaya da öncü oldu”

BENZER KONULAR
YORUM YAZ