“Hayırlı Uğurlu Olsun RE/MAX ADA”

24 Temmuz 2018 218 views 0

Ofis Müdürü Gizem Zaroğlu şirket olarak RE/MAX ADA İskenderun’un, bölgedeki hâkimiyetini, gücünü, varlığını, marka bilinirliğini, müşteri memnuniyetini, başarısını günden güne arttırarak korumaya ve büyütmeye devam ettiğini söyledi.

 

RE/MAX ADA İskenderun Ofisinin başarılı müdürü Gizem Zaroğlu, kuruluşlarından bu yana bölgede tam 11 yıldır faaliyet gösterdiklerini belirterek “RE/MAX Türkiye ile bir 5. yıl daha yeni Franchise anlaşmamızı imzalamış bulunmaktayız. Bunun Gururu ve mutluluğu içerisinde çalışmalarımıza kaldığımız yerden değil, olması gerektiği yerden devam ederek ilerliyoruz.

O kadar mutlu ve Gururluyum ki; bebeğimiz ADA OFİSİ üçüncü nesil ile çığ gibi büyümektedir” dedi.

 

MARKA OLARAK KOŞUYORUZ…

Şirketi ve ekibinin bugüne dek değişimleri öngören dinamik yapısıyla; öncülük ve danışmanlık değer hizmetlerini esas alarak sektörde kalıcılığını hedeflediğini vurgulayan Gizem Zaroğlu “Aynı zamanda büyüme ve yenilenme potansiyelleri ile daha fazla portföy yaratmayı, ekonomik büyümenin yanı sıra kurumsal marka ve kurumsal müşteri kültürünü geliştirerek bölgemize katkıda bulunmayı örnek bir şirket olarak sektörüne öncülük etmeyi vizyon edinmiştir. Gayrimenkul Sektöründeki ve Sosyal anlamda bölgemize vermiş olduğumuz hizmetlerin çeşitliliği, hizmet sonrası sağladığımız güvenirlilik ve yüksek iş ahlakımız ile müşterilerimiz için değer yaratan bir marka olarak koşuyoruz” diye konuştu.

 

KURUMSALLIK KÜLTÜRÜNÜ GETİRDİK

Sektörde ortaya koyduğu profili ve güvenilir dinamizmiyle amaçlarını; yüksek standartlı, kaliteli hizmet vererek müşteri memnuniyetini en üst düzeye çıkarmak olduğunun altını çizen

Gizem Zaroğlu “RE/MAX ada OFİSİ bildiğiniz gibi sektörde ilk kurumsallık kültürünü getirmiş olmanın gururu ile akademi olarak tamamen profesyonel, alanında uzman en yeni girişimci gayrimenkul danışmanları yetiştirmekte… Ekibim ile birlikte sahada müşterilerimizin beklentilerini istikrarlı kalite anlayışı ile karşılayarak değer yaratmayı esas alan kurumsal yapımız tamamen müşteri odaklı çalışma stratejimiz birlikte büyüme potansiyelimizi “EN İYİ” şekilde değerleri ile yönetmek istiyorum” şeklinde konuştu.

 

TEŞKEKKÜRLER HATAY…

TEŞEKKÜRLER İSKENDERUN…

Bu yıl; şirketinde üstlendiği görevlerde farklılıklar yaratarak kalıcı ve en yeni bilgi birikimleri ile en yeni girişimci bir çok gayrimenkul danışmanı yetiştirmeyi planladığını da sözlerine ekleyen RE/MAX ADA İskenderun Ofis Müdürü Gizem Zaroğlu şunları söyledi: “Yetiştireceğim bu adaylar; kurumsal yönetim ilkelerine sıkı sıkıya bağlı, gelişimi ve değişimi planlayabilen ekip çalışmasıyla örnek olan bir marka modeli ortaya koymak en büyük yatırımım olacaktır. Her zaman söylediğim gibi; müthiş bir adanmışlık yok ise asla müthiş bir başarıda yoktur. Bizler önce RE/MAX ADA Ofisine sonrasında mesleğine aşık bir ekibiz.

Bölgemizdeki müşterilerimizin RE/MAX ada ofisini tercih etmesi, tamamen güven odaklı müşterilerimiz olması tesadüf değil, yılların vermiş olduğu emeklerin karşılığıdır. Teşekkürler Hatay… Teşekkürler İskenderun…”

BENZER KONULAR
YORUM YAZ