Güzelleşmede Değişim Zamanı

19 Mart 2018 393 views 0

Adını mitolojideki kelebeğin eşsiz dönüşümünden ilham alarak, güzelleşmek isteyen bakımlı olmayı önemseyen bayanlara bunu uyarlama iddiasıyla yola çıkan Vanessa Güzellik ve Estetik Merkezi, Güzellik Uzmanları Şirin Mercan ve Demet Karaciğer’in güç birliğiyle hizmet veriyor.

 

Vanessa Güzellik ve Estetik Merkezi ortaklarından Şirin Mercan, kendisi gibi uzman olan Demet kraciğer ile bilgi ve birikimlerini ortak noktada toplayarak İskenderunlu bay ve bayanların hizmetine sunmanın gayreti içerisinde olduklarını söyledi.

 

Şirin Mercan, ‘Güzelleşmede değişim zamanı’ sloganıyla yola çıkan Vanessa Güzellik ve Estetik Merkezinin, ezberleri bozmayı hedeflediğini belirterek “Son sistem teknolojik alt yapı ile donatılmış olan güzelleşmenin ve değişimin yeni adresi olacağına inandığımız  merkezimizi İskenderunluların hizmetine sunduk. Vanessa, güzellik ve estetiğin buluştuğu nokta olacak. Branşında uzman ekiple ile birlikte profesyonel işletmecilik anlayışıyla İskenderun’da sadece bayanların değil, erkeklerin de güzelliklerine güzellik katmak istiyoruz” dedi.

 

DEĞİŞİMİ BİZİMLE YAŞAYIN

Şirin Mercan, değişimin kendileriyle yaşanacağına iddia ettiği konuşmasında eski alışkanlıkların da unutulacağını kaydederek “İsmini mitolojide kelebeği ve onun eşsiz dönüşümünü simgelemesinden alan Vanessa Güzellik ve Estetik Merkezi buradan hareketle müşterilerine güzelleşmenin eşsiz dönüşümünü yaşatma ilkesiyle hareket ediyor. Yani bizimle birlikte güzelleşmede büyük bir değişim yaşanacak.  Yani klasik güzelleştirme yöntemleri tedavülden kalkacak. Cilt bakımı, akne tedavisi, bay bayan buz lazer, soğuk lipoliz, kalıcı makyaj ve daha birçok alanda hizmet veriyoruz. Güzellik merkezimiz, özellikle lazer epilasyon, cilt bakımı ve kalıcı makyaj alanlarında oldukça iddialı. Bayanlarımızın lazer epilasyon ile ilgili sıkıntılarını çok iyi takip ve analiz ediyoruz. Ekonomik rakamlara 8 ila 12 seansta garantili uygulama hizmeti veriyoruz. Kalıcı makyaj anlamında ise İskenderun’da bilindik markaları geride bırakmayı hedefliyoruz” diye konuştu.

 

CİLT SORUNLARINA KALICI ÇÖZÜMLER

Vanessa Güzellik ve Estetik Merkezi’nin diğer ortağı ve işletmecisi Demet Karaciğer ise uzun yıllar yurt dışında aldığı bilgi birikimini İskenderun’da kullanmak istediğini vurgulayarak “Uzmanlık alanımdaki konulardan birisi olan cilt problemlerinin çözümü noktasında etkili tedavi şekilleri var. İskenderun’da sık rastlanan cilt problemlerinin çözüm noktası olacağız. Güzelliğin evrenselliğine uygun hareket anlayışı ile hizmet politikamızı her geçen gün daha iyi ve daha güzeli yapma gayreti içerisinde olacağız. Vanessa Güzellik ve Estetik Merkezi sadece bayanların değil bayların da hizmet alabilecekleri profesyonel bir merkezdir. Sektörde daha başarılı çalışmalara imza atmak için sürekli kendimizi yenileyeceğiz. Çıkacak her teknolojik ürün ilk Vanessa’da olacak” şeklinde iddialı konuştu.

BENZER KONULAR
YORUM YAZ