Frends’ Cafe’yi Evleri Gibi Görüyorlar

19 Ağustos 2017 160 views 0

Arsuz Karaağaç Sahil yolu üzerinde bir yıl önce hizmete giren Frends Cafe’yi insanların kendilerini misafir, mekanı da evleri gibi gördüklerini belirten işletme ortağı M. Ali Çarpar, kısa sürede göze, ruha ve damak tadına hitap etmenin karşılığını aldıklarını söyledi.

 

Servan Köybaşı ile işlettikleri Frends Cafe’de damak zevkine yapılan yatırımdan karlı çıktıklarını ifade eden M. Ali Çarpar “Kendi hamburgerimizi ve tosumuzu yemek için oluşturduğumuz kafeyi şimdi herkes, benimsendi. Bizim en büyük mutluluğumuz, kafeye gelenler kendilerini müşteri gibi değil misafir olarak kabul ediyor. Demek ki sunduğumuz ortam, verdiğimiz hizmet ve lezzetlerimiz kabul gördü” dedi.

 

Kısa sürede Cafe’nin isminin ruhuyla bütünleşen bir ortam ve sıcak bir atmosfer oluştuğunu aktaran Frends Cafe ortağı M. Ali Çarpar, “Geçen yıl kafemizde yaptığımız tost ve hamburger konuklarımıza çok özellikli olduğu için hiçbir yerde yenmeyeceklerini söylemiştik. O gün söylediğimiz bugün alışkanlık yapan lezzetimize olan ilgiyle tescillemiş olduk. Hamburger ve tostu yiyenler başka yere gitmiyor. Tostta, hamburgerde kullandığımız et dondurulmuş değil, kasaptan alıyoruz. Sosunu bize özel ve kendi ellerimizle hazırlıyoruz. Kar amacı gütmediğimiz için tostu, hamburgeri de biz kendimiz yapıyoruz. Kaliteli ürünler kullanıyoruz. Yedim doydum değil, yedim lezzetini aldım, bir daha yiyeceğim dedirten bir alışkanlık yaratıldı. Yiyen bir daha yemek için geldi ve gelmeye devam ediyor” diye konuştu.

 

NARGİLEDE DE İDDİALIYIZ

Cafe misafirlerinin kaliteli ve sağlıklı ürünlerden memnun kaldıklarını dele getiren M. Ali Çarpar, aynı başarıyı nargilede de yakalayacaklarının altını çizerek “Alışverişi kafenin iki günlük ihtiyacına göre yapıyoruz. Bir Hamburgerde kullandığımız et kasaptan, kendi özel tarifimiz. Lezzeti, tazeliği ve gramajı ile rakipsiziz. Bizi farklı kılan bir diğer ürün de nargile, Nargilede de iddialıyız. Tütünler orijinal. En kaliteli kömür kullanıyoruz. 2 lira daha ucuza mal etmek için kullanıcının sağlığını tehlikeye atmıyoruz. Nargile şişeleri her gün yıkanarak temizlenip müşterinin önüne geliyor. Narpuçlar hijyen amaçlı tek kullanımlık, standart bizde. Cafe’mize gelen misafirin sağlığı ve alacağı keyif her şeyden önemli, karı düşünmediğimiz için bunları çok rahatlıkla yapabiliyoruz” şeklinde konuştu.

BENZER KONULAR
YORUM YAZ