Eğitimde “TEK” Markası Ankara’da

25 Mart 2019 39 views 0

Merkezi İskenderun’da bulunan, eğitimin hızla büyüyen markası TEK Kampüs Okulları, eğitim-öğretim kurumları arasındaki başarılarıyla, vizyonuyla, kaliteli ve çağdaş eğitim uygulamalarıyla, yetiştirdiği binlerce öğrencisiyle her geçen gün daha da büyüyüp gelişiyor.

Osmaniye’den sonra Ankara’da da “Eğitimde TEK” markasını tanıtacak olan TEK Kampüs Okulları, şimdi de Türkiye’nin en seçkin eğitim kurumu olmak için hızla çalışıyor. Eğitimin başkenti Ankara’nın vizyonu, yeniliği ve kalitesi anında şubelerine yansıtılacağını belirten TEK Kampüs Okulları Kurucusu Yılmaz Tunç, bünyesinde Anaokulu, İlkokul, Ortaokul, Anadolu Lisesi ve Fen Lisesini barındırdıklarını, İskenderun, Arsuz, Payas, Dörtyol ve Osmaniye’den sonra şimdi Başkent Ankara Çayyolu’nda eğitime hizmet vereceklerini söyledi.  

Bölge halkına, “Eğitimde TEK” markasını Osmaniye’den sonra Türkiye’nin başkenti Ankara’da da en başarılı şekilde tanıtacak olmanın sözünü veren Yılmaz Tunç, gelişen eğitim teknolojileri alanında sürekli yatırım yapıp başarının beklentiyle değil, mutlak çalışma ve azimle elde edildiğini vurguladı.

Ailelerin,  eğitimin başkenti olan Ankara’nın vizyonunu, kalitesini ve yeniliğini bütün şubelerimize anında yansıtma ölçüsünde ciddi kazançlı çıkacaklarının altını çizen Tunç, “Ankara’da eğitimle ilgili yenilikler anında Osmaniye, İskenderun, Dörtyol ve Payas’taki şubelerimize yansıtılarak kurumlarımızın daha verimli hale gelmesini sağlayacağız” dedi.

EĞİTİMDE TÜRKİYE’Yİ KAPSAYAN MARKA…

Öğrencilerin zihinsel, ruhsal ve fiziksel gelişimlerine yönelik, konforlu öğrenme ortamlarında tam öğrenme modeline uygun, öğrenci odaklı bir eğitim modeli sunduklarını belirten Yılmaz Tunç, “Başarılı eğitimcileri hizmet yelpazemize dâhil ederek doğru ve kaliteli eğitime odaklanan okulumuz, Akdeniz’in incisi İskenderun’dan bütün Türkiye’yi kapsayacak bir eğitim ve öğretim için yola çıkan bir markadır. Eğitim yatırımlarımız Ankara ile sonlanmayacak. Gün geçtikçe büyüyen bir eğitim markası hâline gelmenin azmiyle, her gün değişen ve gelişen dünyamıza hazır hâle getirmek, onun taleplerine cevap verebilecek nesillerin gelişmesine katkı sunmak, hiç şüphesiz önemli ve kutsal bir sorumluluktur. İşte bu sorumluluk ile 21. yüzyılda sosyal zekâ kültürünü geliştirme çabası içerisinde olduklarını her fırsatta dile getiriyorum. Hedefimiz, değerlerini asırların bilgi birikimi olan bu topraklardan alarak, hakikatten ayrılmadan, ahlaklı, cesaretli, adil, ferasetli, çalışkan, disiplinli, keşiflerde bulunan, işini en iyi yapan, bilimde, teknolojide, sanatta ve sporda dünya ile rekabet edecek nesiller yetiştirmektir. Eğitimci olmak zordur, anlamlıdır, güzeldir, kutsaldır; işini emek vererek ve severek yapmayı gerektirir. Başarıları ile dünyaya örnek olacak, değerlerine sahip çıkacak ve temiz bir geleceği oluşturacak gençlerimize bu yolculukta yol gösterici konumunda olmak en büyük servetimizdir” şeklinde konuştu.

BENZER KONULAR
YORUM YAZ