Çeyiz Mobilya Yarım Asırdır Sektörde

13 Haziran 2018 349 views 0

Yarım asırdır İskenderun’da mobilya sektöründe önemli işlere imza atan firmanın, elde ettiği güvenle geniş bir müşteri profili yakaladıklarını belirten Çeyiz Mobilya Mağaza Müdürü Durmuş Altın Bambi markalı yatakla da kentte önemli bir potansiyel elde ettiklerini söyledi.

 

Kentte köklü bir firma olmanın avantajıyla bölge insanının evlerini süslediklerini ifade eden Çeyiz Mobilya Mağaza Müdürü Durmuş Altın, “Firmamız, yarım asırlık bir döneme, güveni, kaliteyi,  müşteri memnuniyetini ve satış sonrasındaki hizmet politikasını sığdırdı. İskenderun gibi bir kentte yarım asrı deviren çok az sayıda firma vardır; Çeyiz mobilya da onlardan biridir. Yarım asrın temelin harcında güven ve güler yüz bulunmaktadır. Yarım asırlık deneyimiyle kaliteli ürünleri, satış sonrası servis hizmetiyle İskenderun halkına hizmet veriyoruz” dedi.

 

KLASİK, YERİNİ MODERNE BIRAKTI

Daha önce klasik ağırlıklı mobilya çeşitleri ile hizmet verdiklerinin altını çizen Durmuş Altın, “Daire alanlarının küçülmesiyle vatandaşlar modern ve avangart tarzlı mobilyaya yöneldi. Bu etkileşimden firma olarak biz de etkilendik. Mağazamızda klasik ürünler bulunuyor ancak modern mobilyalar daha ağırlıktadır. Kalite ve hizmet ekseninden ayrılmadan bu günlere gelen firmamız, kalite ile dürüstlüğü ön planda tutmaktadır. Bunun yanında müşterinin ne istediğini bilen ve doğru yönlendirme yaprak çalışıyoruz. Mağazamızda mobilyanın tüm çeşitlerini bulundurmaktayız. 6 katlı ve toplamda 3 bin M2’lik alana sahip mağazamızda her keseye ve zevke uygun ürünler bulunuyor. Yatak odası, yemek odası koltuk takımları, oturma grupları, yatak ve ev tekstil gibi ürünlerimiz bulunuyor. Her katta ayrı bir konsept var” şeklinde konuştu.

 

Yeni dönemde mobilyaların çizgisinde de önemli değişiklikler olduğuna işaret eden Durmuş Altın “Çift renkli koltuklar, diğerlerinden fazla talep görmektedir. Tek renk çok azaldı. Klasiğe yönelik ilgi azaldı. Klasiği sergileyecek ev kalmadı günümüzde. Salonlar mutfakla birleştirirken alanlar küçüldü. Ürünlerimizi İnegöl’den ve Ankara’dan getirtiyoruz” diye konuştu.

 

BAMBİ YATAK İLE RAHAT BİR UYKU

Mağaza Müdürü Altın, Türkiye genelinde tercih edilen bir marka olan Bambi Yatak’ın İskenderun’da da önemli bir potansiyel yakaladığına işaret ederek şu değerlendirmede bulundu: “Bayisi olduğumuz Bambi Yatak, son üç ay içerisinde büyük bir atak yaktı. Özellikle reklam yüzünün Hülya Avşar olması ürüne olan ilgiyi arttırdı. Ürünlerimiz, sağlamlığın yanında kaliteli,  estetik olmalarından dolayı İskenderun halkımızı kahve içmek için bekliyoruz. Bambi’deki yatak özellikleri her insanın vücut eksenine göre ayarlanabilecek özelliğe sahiptir. Sert, yumuşak, yaylı, doğadan elde edilen ürünlerle imal edilmesi beğeniyi daha da arttırdı. Vatandaşımız, Bambi Ytak ile çok daha rahat ve sağlıklı bir uyku ile yeni güne zinde kalkıyor.”

BENZER KONULAR
YORUM YAZ