Boehlerit Türkiye Makine parkına üç yeni tezgah ekledi

24 Eylül 2018 167 views 0

Kurulduğu 1967 yılından günümüze Türkiye’de 50, Dünya’da 85 yıldır sert metal üretimine ara vermeden devam eden gerek yurt içi gerekse yirmiyi aşkın ülke ihracatı ile sanayi üretimine katkı sağlayan Boehlerit Türkiye almış olduğu yeni yatırım kararıyla yerli üretim kabiliyetini daha üst seviyelere taşımayı hedefliyor.

Bu yeni yatırım ile, Boehlerit üretim alanında önemli bir yere sahip özel aşınma parçalarını daha hızlı ve kaliteli olarak üretme imkanına kavuşacaktır.

Sert metal şekillendirme bölümüne yapılan yüksek termodinamik denge ve hassasiyete sahip yeni CNC Torna, CNC Freze ve Cnc Taşlama tezgahlarımız ile kompleks parçaların daha rahat işlenmesi ve   üstün üretim performansı hedeflenmiştir.

Konuyla ilgili görüşlerini aldığımız Genel Müdür Cüneyt Dik “Avusturya merkezimizle birlikte ortak büyüme kararı aldıklarını amaçlarının büyüyen Türkiye’nin önemli ara mamul üreticilerinden birisi olarak sanayiye hizmet etmek olduğunu vurguladı”.

Dik, 50 yıllık tecrübemizle müşterilerimizin koşulsuz memnuniyeti için atılması gereken tüm adımları teker teker atarak önümüzdeki yıllarda Boehlerit Türkiye’nin varlığını daha da güçlenerek sürdüreceğini ifade etti.

BENZER KONULAR
YORUM YAZ