Artık hayaller VitreAlity teknolojisinde

19 Haziran 2017 292 views 0

VitrA Ekenel, banyo mobilyaları konusunda son teknolojiyi kullanarak VitreAlity sayesinde, ürünleri gerçeğe en yakın haliyle deneyimleme, müşteriye hayal ettikleri banyoyu 3 boyutlu görme ve inceleme fırsatı sunuyor.

 

İskenderun’da 1999 yılında kurulan vitra-artema markalarıyla inşaat ve tesisat sektörüne hitap eden VitrA Ekenel, 2012 yılında İskenderun’un ilk ve tek vitra-artema satış noktası oldu. 1977 yılından beri bu sektörde yer alan firma, ‘birçok şeyi yarım yapacağına bir tek şeyi yapmak için yola çıkan ve sadece alt yapı tesisat montaj malzemeleri üzerine yoğunlaştı.

Kurulduğu günden bu yana kalite ve marka ürünleri, uygun ve istikrarlı fiyat politikası, en hızlı, özverili servis desteği, ürün dalı ve tatminkar stoklarına, teknik bilgi ve lojistik desteğini ekleyerek hizmet kalitesini her geçen gün daha üst seviyelere çıkarmayı hedefledi ve müşterilerden aldığı güven ile istikrarlı büyümesine devam ediyor.

 

Müşteri isteklerine, ihtiyaçlarına ve beklentilerine verdiği önem ile sektöründeki tüm teknolojik gelişmeleri yakından takip eden VitrA Ekenel firması, müşterilerinin tüm tesisat malzemeleri ve seramik ihtiyaçlarında en hızlı ve en fonksiyonel çözümü sağlamayı tek amaç edindi. Müşteri memnuniyetini daha üst noktalara taşımak, istikrarlı büyümeye devam etmek, hizmet kalitesini artırmak ve her zaman güvenilir kalmayı sağlayabilmek için tüm ekibiyle çalışıyor.

 

VitrA artema markasıyla banyo mobilyasından seramiğe, karodan armatüre her şey için toplu çözüm sunan VitrA Ekenel firması artık VitrA satış noktalarında mimarları, kendi mekan ölçüleri üzerinden müşterilerine özel hazırladıkları mimari çözüm önerilerini, sanal gerçeklik gözlüğü ile sunmaya başladı.

 

VitrA Ekenel’de mimarlar önce müşterinin yenilemek istediği banyosunun ölçülerini alıyor. Müşterinin hayallerindeki banyoyu dinledikten sonra verilen bilgiler ışığında projenin çizimini gerçekleştirip kişiye özel bu projeyi VitreAlity’nin sanal gerçeklik gözlüğüne yüklüyor. Müşteri de sanal gerçeklik gözlüğünü takıp hayallerindeki banyoyu gerçeğe en yakın hali ile deneyimleme ayrıcalığını yaşıyor. Müşterileri hayal ettikleri banyolarını gerçeğe en yakın hali görerek karar verme sürecinde yaşadıkları tüm endişelerden de kurtuluyor.

 

7 YILDA 6 BİRİNCİLİK

Türkiye’deki vitra-artema satış noktaları arasında yer alan 18 yıldır İskenderun’da bölge insanının ihtiyacına cevap veren VitrA Ekenel, müşteri memnuniyeti konusunda son 7 yılda altısı birincilik, üçü ikincilik toplam 9 başarıya imza attı. Gerçekleştirilen kampanya ve müşteri memnuniyeti açısından aldığı birincilikler ve ikinciliklerle farkını ortaya koyan VitrA Ekenel 2011-12’de bölge ikinciliği, 2013’den 2016’ya kadar 4 bölge birinciliği, yine 2016’da ilkbahar ile sonbahar kampanyalarında iki Türkiye birinciliği ve bu yıl da Nisan ayında Türkiye ikinciliğiyle dikkat çekti.

BENZER KONULAR
YORUM YAZ