Aris 52. Şube İle Dörtyol’da…

05 Aralık 2018 63 views 0

Aris İstanbul Estetik ve Güzellik Merkezinin Şube Müdürü Özlem Yıldız,  Dörtyol’un her geçen gün artan ticari hacmi ve modernleşme sürecine işaret ederek ilçede güzelliğine düşkün bay ve bayanlardan kısa sürede kabul gördüklerini söyledi.

 

Temellerini Adana’da atan ve yurt çapında 51 noktada hizmet veren Dörtyol’a da 52. şubesini açan Aris İstanbul, iki yıllık süre içerisinde oluşturduğu kendi konseptiyle hizmetlerini geniş alanlara yaymayı başardı.

 

DÖRTYOL BİZİ BAĞRINA BASTI

Aris İstanbul Şube Müdürü Özlem Yıldız. Güzellik Merkezinin, il olarak 2008 yılında Adana’da açıldığını hatırlatarak “G. Antep, Osmaniye, Konya, Ankara, İstanbul’da 6 noktada hizmet veriyoruz.  G. Doğu, Doğu ve batıda da şubelerimiz de mevcut. Toplamda ülke genelinde Dörtyol’la birlikte 52 şubemiz var. İki yılda Dörtyol bizi bağrına bastı” dedi.

 

DÖRTYOLLU BAKIMLI OLMAYI ÇOK İSTİYOR

Aris İstanbul Estetik ve Güzellik Merkezi Şube Müdürü Yıldız, İki yıldan bu yana Dörtyol’da halka hizmet verdiklerini belirterek “Dörtyol’u seçmemizin birçok nedenleri vardır; burada kurumsal bir firmanın olmaması bizi cezbeden özelliklerinden biri oldu. Türkiye genelinde hızla gelişmekte olan kentlerden biri ve yabancı sirkülasyonun olması bizi buraya yönelten etkenler arasında bulunuyor. İki yıldan bu yana gördüğümüz ilgi, doğru bir yatırımı yaptığımız gösterdi. Eskiden bu hizmeti almak için birçok Dörtyollu, İskenderun, Antakya ve Adana gibi yakın il ve ilçelere gidiyordu. Bu da insanlar için gidiş-geliş sıkıntısı yaşatıyordu. Aris İstanbul, buraya geldikten sonra şehir dışından hizmet arayışını sonlandırdı” diye konuştu.

 

Bünyelerin uzman elemanların oluşu, hijyen, son teknoloji cihazları, marka ve kaliteli ürünlerin kullanımının vatandaşın memnuniyeti ile güvenini arttırdığını da ifade eden Yıldız Lazer, cilt bakımı ve zayıflama için hizmet almak isteyenlerin sayısının her geçen gün arttığı Dörtyol’da VİP’leşmeye doğru yöneldiklerini vurgulayarak “Firma olarak gelişme atağını sürdürüyoruz. Bundan sonra en yakın zamanda Antakya’da 53. Şubeyi kurmak için hazırlıklar içerisindeyiz. Yayılma ve genişleme sürecimiz durmadan devam edecektir. Bizim buradaki en büyük avantajımız hasta referansıdır. Örneğin burada hizmet alırken tayini çıkan ve öğrencilik için diğer şehirlere gidenler oradaki şubelerimizden de seanslara katılabiliyor. Bu uygulamamız insanları cezbediyor” şeklinde konuştu.

 

Aris İstanbul çatısı altında, birçok hizmet verdiklerini de aktaran Özlem Yıldız şunları söyledi:  “Dört mevsim uygulanabilen tüm kıl yapısına uygun konforlu ağrısız bir cihaz olan ve Sağlık bakanlığı ile EFT onaylı tek cihaz olan buz lazer, karbon peeling, aqua peel, iğnesiz mezoterapi, dermapen, rutin cilt bakımı, iğneli epilasyon, bölgesel zayıflama kavitasyon radyofrekans uygulamaları en son teknoloji içerek cihazlarla yapmaktayız. Bu hizmetlerimizin yanında büyük şehirlerdeki şubelerimizde saç ekimi operasyonları yapılıyor. Burada da yakın zamanda yapmayı planlıyoruz. Verdiğimiz kaliteli hizmet, ilgiyi arttırdı. Profesyonel ekiple çalıştığımız için çok güzel sonuçlar elde ediyoruz. Bu işi seven personeli kendi içimizde eğiterek uzmanlaştırmaya çalışıyoruz. Diğer şubelerimizdeki uzman ekipten eğitimler aldırıyoruz. Son dönemlerde bu işin eğitimini almak isteyenlerin sayısında büyük artış var. Aslında bu talep de eğitimli personel sorunumuzu minimize ediyor. Okulunu okusa bile kesinlikle sahada bunun pratiğini yapmalı, eğitimini almalıdır. Burada kabiliyet de çok önemlidir”

BENZER KONULAR
YORUM YAZ